Agroturystyka u Dworusów
Stawno na Pojezierzu Drawskim

Home » O nas
Agroturystyka "u Dworusów"

Spokojny wypoczynek i święty spokój urlopu w Stawnie na Pojezierzu Drawskim w województwie zachodniopomorskim, które z racji ogromnej liczby jezior nazywane jest "małymi Mazurami". Jest tu jednak dużo spokojniej, czyściej i bardziej kameralnie.

Cisza i relaks
Wypoczywać jest gdzie, bo Pojezierze Drawskie to piękny, polodowcowy krajobraz. Dwa jeziora w Stawnie (w tym jedno 200m od granic naszego gospodarstwa) i brak dużych miast w promieniu wielu kilometrów sprawiają, że w nocy jest zupełnie ciemno i cicho.

Agroturystyka dla wegetarian!
Wegetarianie! Rozumiemy Wasze potrzeby, jak i tych z Was popierających ruch Slow Food. Cenimy sobie dobry smak i naturalne składniki, gospodyni przygotuje potrawy wegetariańskie, jarskie i wegańskie.

Komfort
Rozumiemy, że chcecie wypocząć dlatego mamy dla Was wygodne, świeżo odrestaurowane pokoje i przygotowane dobre strawy na umówioną wcześniej godzinę. Doradzimy co warto zobaczyć w okolicy i jeśli zechcecie, będziemy towarzyszyć Wam przy wieczornej lampce wina z własnych gron i owoców. Jeśli chcecie wygodnie i spokojnie odpocząć, odwiedźcie nas.

do góry
Szybki kontakt
telefon:
518 994 932
e-mail:
udworusow@gmail.com
Strony www dla agroturystyki: simk.pl